fbpx

Vivus Sanus odontologijos klinika – geriausios dantų implantų kainos

Graži šypsena – kiekvieno iš mūsų siekiamybė. Ji neįmanoma be sveikų dantų. Kiekvienas žmogus pirmiausia turėtų rūpintis savo dantų sveikata, nes tik sveiki dantys yra gražūs. Galima drąsiai teigti, kad šypsena yra tarsi mūsų vizitinė kortelė. Todėl privalome puoselėti savo dantis, negailėti pinigų kokybiškam bei profesionaliam jų gydymui. Viena iš procedūrų, padedanti turėti sveiki ir gražius dantis, atstatyti prarastus dantis yra implantavimas.

Dantų implantavimas – viena iš pažangiausių ir efektyviausių odontologinių procedūrų, kuri leidžia tiksliai atkurti prarastą dantį ar kelis dantis (net visa jų eilę) ir išsaugoti nepakitusią kaulo struktūrą. XX a. pab. – tai laikas, kai pradėtas profesionalus dantų implantavimas. Iš pradžių ši procedūra buvo itin brangi, nes technologijos dar tik vystėsi, gydytojai odontologai nebuvo sukaupę patirties šioje srityje. Lyginant su dantų gydymo implantais pradžia praėjusiame amžiuje, dabar dantų implantų kainos yra kur kas mažesnės bei prieinamos daugumai žmonių. Tai lėmė chirurginės technikos ištobulėjimas, dėl kurios dantų implantavimas tapo paprastesnis bei odontologų sukaupta patirtis. Taigi šiais laikais dantų implantų kainos leidžia šią itin reikalingą procedūrą atlikti kur kas didesniam žmonių skaičiui. Tai jau nėra didžiulė investicija, kaip buvo senais laikais.

Dantų implantų kainos Vivus Sanus odontologijos klinikoje

Prieš kalbant apie implantų kainas, svarbu pakalbėti apie mūsų naudojamus implantus. Siekdami geriausio rezultato bei ilgaamžiškumo dirbame su sraigtiniais dantų implantais, kurie šiuo metu yra labai populiarūs. Jie pagaminti iš titano lydinio, todėl yra itin tvirti. Šie implantai yra saugūs naudoti bei nesukelia atmetimo reakcijos. Siekiant, kad implantas be jokių trikdžių susijungtų su kaulu, viršutinis jo sluoksnis yra specialiai apdorojamas.

Kalbant dantų implantavimo kainas, jas tiksliai apibrėžti gana sunku, nes tai priklauso nuo individualaus paciento. Tikslią kainą gydytojas gali pasakyti tik po apžiūros, kurios metu įvertinama paciento dantų būklė ir kiti implantavimui svarbūs faktoriai. Apytikslės dantų implantų kainos yra nurodytos mūsų internetinėje svetainėje, kur pateiktas elektroninis kainynas. Dirbame su skirtingų šalių gamintojų implantais, nuo to priklauso ir kaina. Kaip galėjote pastebėti peržvelgę mūsų elektroninį kainyną, brangiausi yra šveicariški dantų implantai. Kur kas pigesni – JAV pagaminti implantai. Turbūt toks kainų skirtumas jūsų labai nestebina, nes šveicariški dantų implantai garsėja aukščiausia kokybe, patikimumu bei ilgaamžiškumu. O už kokybę reikia atitinkamai mokėti. Žinoma, kaina priklauso ir nuo implanto tipo, taisomų dantų kiekio bei kitų, ne mažiau svarbių, veiksnių.

Taigi jeigu jums aktualus dantų implantavimas, kreipkitės į mūsų klinikoje dirbančius odontologus, kurie suteiks visą reikiamą informaciją bei suteiks aukščiausios kokybės dantų implantavimo paslaugas. jeigu dantų implantų kainos jums atrodo per didelės, galite mokėti lizingu.

Dantų implantavimas KAINA  – sužinokite daugiau.

(Visited 68 times, 1 visits today)