Osteopatas atsako į dažniausiai užduodamus klausimus

Osteopatija – tai toks gydymo būdas, kuris padeda nugalėti įvairias sveikatos problemas: raumenų, nugaros, sąnarių skausmus, ir t.t. Osteopatas skiria tam tikrus pratimus, kuriais gali būti gydomos labai įvairios ligos – ne tik skausmai įvairiose kūno srityse, bet taip pat ir astma. Nors kartais abejojama, ar osteopatija tikrai gali puikiai pasiteisinti, tačiau praktika rodo, kad toks pasirinkimas neretai gali būti vienas geriausių. Taigi, jei dvejojate, ar šis pasirinkimas padės įveikti įvairias ligas, palanku paskaityti atsakymus į osteopatui dažniausiai užduodamus klausimus.

Nuo ko pradedamas gydymas?

Pirmiausia osteopatas nustato skausmo ar kito sveikatos sutrikimo priežastį. Neretai yra pravartu žinoti paciento ligos istoriją, tad visada svarbu suteikti kuo daugiau informacijos apie esamus ir anksčiau buvusius sveikatos sutrikimus. Tai padės lengviau nustatyti skausmo ar kitų sveikatos sutrikimų priežastis, taigi, gydymas bus greitesnis ir efektyvesnis.

Kaip osteopatas diagnozuoja ligas?

Šios srities specialistai ligas diagnozuoja pirštais čiuopdami raumenis ir kitas kūno struktūras. Įdomu tai, kad sveikatos sutrikimo priežastis dažnai būna visai ne ta kaip gali pasirodyti: pavyzdžiui, jei nikstelėjote čiurną, atitinkamai pakrypo ir sąnariai, pasisuko juosmuo ir klubai.  Esant šiai problemai gali skaudėti ne čiurną, bet galvą, ir dažnais atvejais ligų ieškoma visai ne ten, kur reikėtų. Osteopatas tai gali pastebėti ir skirti jums reikalingą gydymą – jei pasirodys, kad skausmo priežastis yra nikstelėjusi čiurna, vaistai nuo galvos skausmo tikrai nepadės. Taigi, kreipdamiesi į osteopatą galėsite daug greičiau sužinoti skausmo priežastį.

Kada galima tikėtis rezultatų?

Osteopatas įvairias procedūras skiria kiekvienam pacientui individualiai – procedūrų dažnumas visada priklauso nuo paciento būklės ir nuo to, ar problema yra įsisenėjusi. Įprastai procedūras atlikti kelis kartus per savaitę, o vėliau jos gali būti atliekamos rečiau. Nors pacientai visada tikisi kuo greitesnio pasveikimo, tačiau svarbu apsišarvuoti kantrybe, ir laikytis osteopato nurodymų – tokiu atveju tikrai bus galima tikėtis puikių rezultatų.

Ar osteopatija yra efektyvesnė už masažą?

Tai – du skirtingi gydymo būdai, todėl negalima teigti, kad osteopatija ar masažas yra veiksmingesnė gydymo priemonė. Osteopatija yra labiau koncentruota į tam tikras problemines sritis, todėl gydymas tam tikrais atvejais yra veiksmingesnis.

Ar osteopatija gali būti žalinga?

Jei pasirinksite profesionalų specialistą, tokiu atveju nerimauti dėl galimos žalos bus tikrai neverta. Vis dėlto, jei bus taikomas netinkamas gydymo būdas, osteopatija gali būti žalinga, taigi, labai svarbu pasirinkti profesionalų osteopatą.

Sveikatos sutrikimų, kuriuos gali išgydyti osteopatas, yra tikrai nemažai, tad tuomet, jei kenčiate nuo tam tikrų sveikatos sutrikimų, verta apsilankyti pas šį specialistą. Tereikia pasirinkti tikrai patikimą osteopatą, ir tokiu atveju galėsite būti užtikrinti, kad susirgimo priežastis bus nustatoma greitai ir tiksliai.

(Visited 50 times, 1 visits today)